idź do strony głównej [WRO 03 Globalica]
English

WRO 03 Międzynarodowy Konkurs Sztuki Elektronicznej

lista zakwalifikowanych prac

Na międzynarodowy konkurs sztuki WRO artyści z całego świata zgłosili 667 prac, z tej liczby do prezentacji wybranych zostało 48 najlepszych prac ekranowych i instalacji interaktywnych. Podczas publicznych pokazów oceni je międzynarodowe jury.

Jurorzy

Carol Hobson (USA)
Alex Adriaansens (Holandia)
Igor Krenz (Polska)
Sergio Edelsztein(Argentyna/Izrael)

Prace wybrane do konkursu

<frame>
[n:ja]
2002, Austria
0:05:00
umschling mich...
Adam Abel
2001, Polska
0:01:54
Learning To Be A Global Player
Javier Andrade Cordova
2002, Ekwador
0:05:15
Echolalia
Robert Arnold
2003, USA
0:02:40
COCTEAU CENTO
Dan Boord, Luis Valdovino
2003, USA
0:05:49
Post mark lick
Sonia Bridge
2002, Wielka Brytania
0:03:45
Pharmacy
Bruce Checefsky
2001, USA
0:04:00
Le silence est en marche
Pierre-Yves Cruaud
2001, Francja
0:03:30
The Reading Room
Stephen Connolly
2002, Wielka Brytania
Portal
Anouk de Clerq
2002, Belgia
0:14:00
image[s]..loss
Barbara Doser
2002, Austria
0:06:00
Mc Service
Douglas Easterly
2003, USA
0:05:00
Great Balls of Fire
Leon Grodski
2002, USA
0:06:27
Parametr
Marek Grzyb
2002, Polska
0:02:38
Life Is A Story
Izabella Gustowska
2002, Polska
0:15:00
Velserbroek
Robert Hamilton
2002, Holandia
0:03:56
Folk
Adad Hannah
2003, Kanada
0:05:18
an example
Ai Hasegawa
Soundtrack: Usman Haque
2001, Japonia
0:07:30
A Ritual
Gert Hatsukov
2002, Estonia
Game Over
Harald Holba, Elke Mayr
2002, Austria
0:07:43
Oba-Samba seisou musume
(Oba-Samba cleaning ladies)
Mayu Ito
Soundtrack: Sousuke Morioka
2002, Japonia
0:03:00
Catastrophe...
Andrea Juan
2002, Argentyna
0:08:00
Incense
Shiho Kano
2002, Japonia
0:06:00
Nina
Jeroen Kooijmans,
Roy Cerpac
2001, Holandia
0:07:40
chromobiles New York
Elodie Lachaud
2002, Francja
0:02:30
Ski Jump Large Hill Pair
Riichiro Mashima
2002, Japonia
0:05:34
Vis a Vis
Dennis Miller
2002, USA
0:09:10
I am a Boyband
Benny Nemerofsky Ramsay
2002, Kanada
0:05:30
Micros Univers
Catherine Nyeki
2001, Francja
besenbahn
Dietmar Offenhuber
2001, Austria
0:10:00
Stairway at St. Paul's
Jeroen Offerman
2002, Holandia
0:08:00
t(we)aking
Monica Panzarino
2003, USA
0:04:23
Democratie
Sebastien Pesot
2002, Kanada
0:05:30
Bread City
- Coming Trends in Interior Design
Rodney Place
2001, RPA
0:06:30
To Box
Jan Poppenhagen
2003, Niemcy
0:09:30
Time's Frequencies
Stuart Pound
2002, Wielka Brytania
0:04:22
Places Without Engine
Juan Romero
2002, Hiszpania
0:04:30
The Geosophist's Tears
Peter Rose
2002, USA
0:08:00
Fluir
Alex Sanjurjo Rubio
2002, Hiszpania
Thank you... ...You thanks
Stanisław Sasak
2001, Polska
0:01:02
JET
Michaela Schwentner
2003, Austria
0:06:00
Frozen War
John Smith
2002, Wielka Brytania
0:11:00
Wittgenstein 3.262
Andrzej K. Urbański
2002, Polska
192:291
Claudia X. Valdes
2002, USA
0:05:00
Spelling Bee
Mattie van der Worm
2003, Holandia
0:03:02
Iuis, I think!
Borjana Ventzislavova,
Miroslav Nicic
2001, Austria
LIGHT DISPLAY: COLOR
Jud Yalkut
2002, USA
0:07:00
1 maja
Daniel Zduńczyk
2002, Polska
0:01:00